Цинічна, потаємна  торгівля  деяких, невідомих українському суспільству бізнесменів та «купців» від державного сектору з терористами (сепаратистами),  котрі повністю контролюють території  названі ними ж ДНР та ЛНР  - це відверта, нахабна зрада державі Україна!..

Блокада ветеранами АТО не контрольованих масштабних перевезень товарів та сировини з території  і на територію де «панують» терористи  є вимушеним, відчайдушним кроком громадських активістів спрямованим на припинення будь якої підтримки керманичів ДНР та ЛНР.

Кожному нормальному патріотичному українцю зрозуміло, що любий товар чи продукція, який відправляється через лінію розмежування на контрольовану українською владою територію візується ватажками самопроголошених утворень. Отже, -  явно і без сумніву відбувається економічна і фінансова взаємодія з терористами.  Тільки обмежена людина може повірити у те, що така  підтримка самозваної влади в Луганську і Донецьку певним чином покращує соціальне становище людей, які  знаходяться на непідконтрольній українській владі територіях. Спекуляцією є й те, що на Великій Україні немає можливості забезпечувати вугіллям теплові електростанції…

У державі, яка проводить терористичну операцію не може її ж служба безпеки конкретним наказом (№ 415 СБУ- офіційно ТВ канал 112) дозволяти торгівлю з структурами і з представниками  підконтрольними терористам. СБУ призначена протидіяти тероризму і будь яким контактам з тими, хто контролює захоплену територію та  щоденно веде бойові дії і вбиває українських людей! Відповідно, подібні накази є злочинними, а згідно Конституції і законодавства України ті,хто їх виконує мають бути притягнуті  до відповідальності…

 Росія поступово нарощує кількість і якість бойових частин біля території Донецької і Луганської областей. Тільки недолугі, або байдужі мешканці України не усвідомлюють того, що готується підсилення тероризму і терористів ЛНР та ДНР, а вірогідно й наступ, обстріли, нанесення враження українським військовим, щоб далі захоплювати територію та розширювати свою імперію терору.

Кожному  українцю звичайно можна втішаючи себе,  чекати кращих часів, сподіватись на президента і керівництво держави, мов -  вони можуть, уміють та зроблять все як мріється про щасливе майбутнє життя… Нажаль, свідомі громадяни України безпосередньо відчуваючи на собі ситуацію в суспільстві розуміють, що влада уже не може впоратися із своїми обов’язками та з обставинами, які щоденно загострюються, складаючи загрозу незалежності і територіальній цілісності  держави Україна.

Саме тому – президент, міністри, депутати, мільйонери і всі решта повинні кланятись і дякувати громадським активістам, котрі там де в державі «рветься» - зашивають, коли військо не в змозі - самі захищають країну, якщо бачать злодіїв – локалізують їх, підтримуючи елементарний правопорядок в суспільстві і так далі і т.п.

Бродівська організація Спілки офіцерів України підтримує блокаду торгівлі з терористами . Всі, хто  організовують блокаду,  повинні дуже ретельно підходити до кожного окремого  рішення, до кожного кроку, щоб не скомпрометувати себе перед нормальними патріотичними українцями. Проводячи таку відповідальну акцію,  всі активісти мають бути відповідальними, уважними, щирими і справедливими.

Якщо так буде, то підтримка суспільства завжди допоможе у дуже важливій місії – захисту держави України від тероризму, від поширення гібридної війни москалями, від корупції.

Насправді, ситуація в Українці дуже складна. Антиукраїнські сили поступово знову підіймають голови, провокують громадянський конфлікт, підривають основи слабенької ще державності.  

Бродівська організація СОУ звертається до небайдужих - організовуватись і їхати на допомогу активістам блокади!.. Більше того, черговий раз доводиться зауважити на тому, що нині є нагальна потреба у реанімації діяльності територіальних організацій «Самооборони» з відновленням їх основних Статутних функцій – захисту громад від збройних нападів та тероризму, боротьби проти корупції і зловживань на територіях громад, гуртуванню людей навколо ідеї патріотизму і розбудови дійсно української національної держави. Слава Україні!

                                                                             Голова Бродіської організації Спілки офіцерів України

                                                                                Полковник                         Микола Зеленський

 

27.02.2017рік