АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ВЕРТОЛІТНИКІВ – ПІДРОЗДІЛ СПІЛКИ ОФІЦЕРІВ УКРАЇНИ

                                                                       До керівництва корпорації Ігоря Сікорського

                                                         (Безпосередньо сину великого конструктора І.Сікорському)  

 

                                               ОФІЦІЙНЕ ЗАПРОШЕННЯ ДО СПІВПРАЦІ

 

Україна – Батьківщина винахідника вертольотів, конструктора №1 ХХ-го століття Ігоря Сікорського. Так склалася його доля , що головні свої успіхи Ігор Іванович Сікорський здійснив у США.

В Україні всі пілоти вертольотів, інженери і техніки, всі, хто має відношення до експлуатації найголовнішого винаходу ХХ-го століття (вертольоту) – горді і пишаємося тим, що І.Сікорський наш земляк!.. У складний для України час, ми, вертолітники об’єднались і створили асоціацію як підрозділ Спілки офіцерів України, щоб допомогти нашій державі у поступі до Євросоюзу і NATO.

Головною нашою метою на нинішній час є запровадження  технологій і повного циклу випуску  в Україні вертольотів І.Сікорського UH-60 Блек-Хок (SikorskyUH-60, Black-Hawk).

Україна велика держава і може у перспективі експлуатувати сотні, а з Європою і більше тисячі Вертольотів UH-60 Блек-Хок.

Нам відомо, що у США вертольоти цієї моделі уже фактично завершують свій термін експлуатації, але як технологічний варіант 4-го покоління ще довго будуть служити людям по усьому світі…

Україна  цілком справедливо могла б претендувати на установку технологічних ліній по випуску (складанню) вертольотів моделі UH-60 Блек-Хок, а також на спеціально обладнані, розгалужені по всій території пункти ремонту, регламенту і льотної та технічної експлуатації. Більше цього Україна цілком реально може стати центром реалізації, ремонту і обслуговування вертольотів UH-60 Блек-Хок по усіх країнах Європи (Польщі, Словаччині, Чехії, Угорщині, Румунії, Хорватії, Болгарії, Грузії, Туреччині і інших)…  У стратегічній перспективі розвитку Східної Європи і NATO це буде абсолютно вигідно і необхідно!..

Приміром, можна розмістити збирання UH-60 Блек-Хок комплектуючими матеріалами у Вінниці, Львові або Запоріжжі, ремонти і регламенти у Конотопі чи Кременчуці, а центр загального керівництва у Києві. Така попередньо пропонована структура могла б дійсно забезпечувати Україну і всю Європу вертольотами UH-60 Блек-Хок та їх ремонтом і обслуговуванням. Для цього необхідно багато зробити – встановити технологічні лінії, навчити інженерів, пілотів, інших спеціалістів, налагодити взаємозв’язки і управління процесами…

Ще два роки і у вертольотів МІ-2, Мі-8, Мі-24, що залишились в Україні після розпаду СРСР закінчаться терміни експлуатації планерів, вузлів і агрегатів і треба буде робити вибір та приймати рішення на державному рівні – що робити далі і які вертольоти вибирати для використання у майбутньому?!.  А відповідно появляється можливість перейти на вертольоти І.Сікорського UH-60 Блек-Хок як в Україні, так і в  усій Європі!..

Ми, вертолітники України попередньо прогнозуючи можливість реалізації програми випуску UH-60 Блек-Хок, провели відповідні слухання у Верховній Раді України, опитування і консультації із керівниками різних державних структур та просимо Вас пане Ігорю Сікорський визначити свою думку з цього приводу.

Сподіваємось , що Ви син Великого батька Ігоря Сікорського теж в душі маєте родинні почуття до українців і шану до України та зможете реалізувати свій міжнародний вплив і можливості на благо батьківської України, Європи і своєї рідної корпорації SikorskyAircraftу США.

Для започаткування стосунків просимо дати відповідь з Вашою думкою щодо нашої пропозиції.

Дякуємо за увагу! Сподіваємось на співпрацю…

                                      З повагою:

 

                                                           Голова асоціації вертолітників України

            ( дипломант нагороди імені Уільяма Косслєра - американського вертолітного товариства)

                                         Пілот 1-го класу                        Микола Зеленський

10.03.2017р.