Сесія міської ради відбулась. Багато пропозицій, суперечок та банальностей. Все ж таки рішення щодо допомоги Львову було прийняте. За нього проголосували 17 бродівських патріотів, які з розумінням поставились до нашої СПІЛЬНОЇ обласної проблеми. Ми допомогли місту Лева з цим складним для нього питанням і це щиро тішить. Багато наших друзів та родичів живуть у Львові і більшість з них дійсно розраховували на підтримку бродівчан.

Багато було і противників у питанні надання цієї допомоги. Хтось трактує одну позицію з власних сумнівів, а комусь так сказали зробити. Маємо те, що маємо. Тішить те, що маємо більшість людей, що керуються мудрістю та власним розумом. Тішить те, що керуються здоровим глуздом та бажанням допомогти. Для тих, хто активно бореться з сміттям — пропоную просто поїхати в ліс на відпочинок, на риболовлю до місцевих ставків. Там можна для себе знайти багато “нового” і вже з цього робити висновки, якщо раніше таких можливостей просто не було.

Варто не боротися з кількістю сміття, а продумати позицію, як створити, наприклад, сміттєсортувальну станцію. Ось як біля Золочева. Золочів віддає своє сміття на сортування, потім це десь переробляється, з чого Золочів має близько 250 тис. грн. доходу у міський бюджет, щороку. Сміттєпереробка — один з найбільших наповнювачів бюджету у Європі. А ми куди йдемо? Ми боремось проти міфічних інфекцій та різних інших чинників, бо нам або так “сказали”, або ми такі “розумні”, замість того, аби просто “включити” голову і більше віддавати свій вільний час роботі на благо міста і менше на власний, нікому не потрібний PR. Ми звинувачуємо усіх кругом окрім себе, в нас же все добре, а тут “понаєхалі” і “понавозілі”.

Немає нічого святого в тій сім'ї, де немає спільної думки та розуміння в діяннях. То багатьох стосується. На майбутнє — варто це враховувати. Є щира надія, що розуміння проблем, допомога в цих проблемах для інших людей набагато цінніше явище ніж нікому не потрібні політичні дивіденди. Думаю та щиро вірю, що для багатьох — це є показник!